Jak se k sobě hodí BLÍŽENEC a........

22. září 2007 v 21:35 | Semtexshka |  Znamení zvěrokruhu
Tohle sem dávám,ptže já sama jsem blíženeček....takže nejspíš nečekejte pokračování,ale třebas na zdrojovém blogu....;-);-);-)

BLÍŽENEC A BLÍŽENEC
Tato kombinace může být zábavná. Lítáte v tom oba! Potíž je v tom, že jste neklidní, chybí vám stabilita, něco vzájemně uklidňujícího. Dokážete spolu hovořit dlouhé hodiny, tvořit, vymýšlet nové projekty, které ale nejdou vždy stejným směrem, a tak jste věčně v sobě. Každý má fůru nápadů, a jak se zdá, nedohodnete se. Oba milujete flirt a jste impulzivní. A společný život? Není vůbec společný, každý jste jinde a když se máte sejít, většinou to nevyjde. Zachraňuje vás pouze telefon.
BLÍŽENEC A BERAN
Beran s Blížencem se vzájmně přitahují. Jste stále noví, zvláštní, milujete přírodu, zábavu a společnost. Brzy naleznete i společný rytmus života. Dosáhnete toho, o čem sníte. Oba jste živí a čilí, společně nacházíte dobré kontakty. Zkrátka umíte žít. A jak! Beranovi se líbí roztomilý obličej, hlas , chůze. i potřeštěné projevy Blížence, které ho přivedou do extáze. Blíženkyně zase na Beranovi obdivuje energii, zábavnost, pracovitost i impulsivnost. Mají v zásobě skvělé plány a dokáží společně velmi mnoho. Nikdy se nenudí a umí si najít zábavu. Jen zůstaňte trochu při zemi.
BLÍŽENEC A BÝK
Oba si máte co říci. Býkovi imponuje Blížencova bezstarostnost, která jemu samotnému chybí. Humor vám není cizí, oba jste tvůrčí. Za čas ale stálá nespokojenost může jít Býkovi na trochu nervy. Proto, Blíženci, nevyhledávejte spory, tvařte se příjemněji, povzbuzujte pracovitého Býka a bude lépe. Blížencova přelétavost může jít Býkovi na nervy. Býk je pozemské znamení, Blíženec vzdušné. Za čas si mohou přestat rozumět, každý má svůj svět. Někdo to vydrží, jiný ne.
BLÍŽENEC A RAK
Vzájemně se obdivujete a milujete měnící se život. Blíženci si budou hrát na lásku, Rak to bude brát vážně. Rak potřebuje pochválení a ujištění, zatímco Blíženci dovedou být někdy až krutě upřímní. Blíženec oceňuje péči, kterou mu Rak poskytuje. Rakovi zase imponuje Blížencův duch, bystrost, šikovnost a postřeh. Společně můžete vytvořt šťastný a harmonický pár, pokud si něžný Rak nezačne vymáhat Blížencovi přízně. Iniciativu rozhodně nechte na Blíženci, jinak by se mohl zatvrdit. Poskytněte mu prostor a čas k hledání sebe sama. A vše bude fajn...
BLÍŽENEC A LEV
Lev přitahuje svým vzezřením, chováním, projevem i důstojností. Přejete si okusit jeho oheň, dobýt jeho srdce? Buďte milí, roztomilí, perfektně oblečení a naparfémovaní. Blíženec vždy ve Lvovi vyvolá inspiraci, obrovský zájem a opačně. Soužití je velmi zajímavé – takové po italsku – přesto společně tvoří dobrou jednotku. Dokáží se rychle nadchnout jeden pro druhého tvoří pevný pár. Lvovi imponuje těkavá povaha Blížence, stále má co studovat. Ovšem je-li toho až příliš, ztácí zájem a hledá si jiný milostný objekt. Spojení ducha jednoho a vůle druhého může dokázat neuvěřitelné věci. Vymyslí originální plány, pokud se vzájemně tolerují, uznávají, může jim to spolu i slušně vycházet. Běda však, když jeden popustí uzdu své fantazie jiným směrem, to je obvykle malér. Pouze společnými silami, důvěrou a vzájemnou úctou to může oběma vycházet.
BLÍŽENEC A PANNA
Padla ti do oka Panna? Jistě, okouzlila tě svým něžným projevem, klopením očí i jistou ostýchavostí. To tě dráždí. Ta musí být tvoje! Praktická a pedantská Panenna ztrácí na kouzlu, když tě přímo osočí, co jsi neudělal podle jejích představ. To tě rozzlobí. Názory se střetávají a je pěkně dusno. Kamarád(ka) ano, ale partner(ka)? Zde se pokoušíte do hry na tenkém ledě. Počáteční okouzlení brzy opadne. Realistická Panna se nevznáší a nespřádá nerealistické sny jako nepoučitelný Blíženec. Blíženec ji sice nadchne, ale pouze slovy a to je pro Pannu velmi málo. Potřebuje skutky a jasné důkazy lásky. Blíženec často jen mluví a mluví.
BLÍŽENEC A VÁHY
Jste atraktivní a velmi zajímavý pár. Oba jste vášniví, žádný z vás není ani příliš žárlivý, ani příliš panovačný, vaše povahy se vhodně doplňují. Blíženec a Váhy se k sobě výtečně hodí, už proto, že mají hodně společného. Oba jste se zrodili ve vzdušném znamení, proto naleznete společné názory a záliby. Spolu vytváříte ten nejšťastnější pár. Nic pro vás není překážkou, když máte jeden druhého. Pokud se občas objeví problémy, taky by to nebyl typický Blíženec ani Váha. Podpořte se a snažte se. Jen tak dál a milujte se!
BLÍŽENEC A ŠTÍR
Štír je žárlivý, Blíženci přelétaví. Máte se rádi, přitahujete se a obdivujete se? Štír k sobě dokáže magneticky přitáhnout i jiná znamení. Rozumět si můžete především po duchovní stránce. Blíženec obdivuje pracovitost Štíra, vytrvalost, ale nesnášíte jeho přílišnou starostlivost a žárlivost. Za čas se pro Blížence stává takové soužití obtížné, ale stále vás k sobě cosi přitahuje. Blíženec vždy najde způsob, jak Štíra nenápadně získat na svoji stranu. Někdy to jde, jindy ne. Zřejmě na sebe do smrti nezapomenete, společně žití bude dost odvážné.
BLÍŽENEC A STŘELEC
Jste neposední a náladoví. Oba se zajímáte především o duchovní hodnoty, ale každý z vás většinou v jiné oblasti. Jste v opozici. Oba máte dobrou vyřídilku, trumfujete se vtipem ve společnosti, přesto však nedokážete hovořit stejnou řečí. Střelec je svéhlavý, prchlivý a okamžitě partnerovi vytmaví, co se mu nelíbí. Co na srdci to na jazyku, říká se o Střelcích a Blíženec si přece jen potrpí na dekorum, rozumné debaty, milého a oduševnělého partnera. Společný svazek je pro oba velmi riskantní. Blíženec Střelce unaví a opačně. Za čas se může stát, že se vzájemně nesnesete. Zkuste to a uvidíte!
BLÍŽENEC A KOZOROH
Můžete a nemusíte se snést. Dokážete si vyhovět, udělat pro sebe řadu pozitivních věcí, ale příliš se nepřitahujete. Pohyblivý Blíženec rád pomůže hrdému Kozorohovi překonat nejednu překážku. Kozoroh nerozumí stále poletujícímu Blíženci, a i když se snaží seč může, velkou radost mu to nepřináší. Hledá v něm dobrodružství, neznámý svět a především nenucenost, jíž je sám obdařen jen málo. Může mít prospěch z jeho obratnosti. Měl by se trošku povznést a Blíženec zase zklidnit a naučit se vytrvalosti. Hledání a nalézání společných cílů může utužit partnerské soužití. Když se dva milují, jde to. Někdy je to pořádná fuška.
BLÍŽENEC A VODNÁŘ
Charakteristickým znakem tohoto vztahu bude jeho nepředvídatelnost. Vaše láska nemusí mít vždy hladký průběh, ale vyplatí se, může být i velice vzrušující. Oba jste zrozenci vzdušného znamení, vždy si máte mnoho co říci a libujete si v budování vzdušných zámků. Jeden inspirujete druhého, oba milujete rozhled, rozlet, přírodu, smělé plány. Oba si potrpíte na originalitu, duchovno a intelekt. Vodnář je více intuitivní, Blíženec má neuvěřitelně vyvinutý instinkt pro dobré věci. Když to dáte dohromady, ze svazku může vzejít mnoho příznivého. Partnertví bude pohodové a bude vyznačovat hlubokými city. Jen tak dál! Obdivujte se a milujte navzájem.
BLÍŽENEC A RYBA
Blížence láká něžná a citová Ryba. Je mnoho těch, které okouzlila svým čistým projevem a vstřícnou myslí. Někdy se ovšem zdá, že to až příliš emocemi přehání, což Blíženci moc neimponuje. Nemá čas se držet za ručičku po deseti letech, když život přináší tolik lákadel a barev. Blíženec nevydrží sedět na jednom místě, zatímco Ryba se nemusí hnout ze židle. Za čas se může stát, že si nemají vlastně co říci. Ryba vzdychá, vyčítá a Blíženec se nudí, mračí. Může vznikat začarovaný kruh. Hledejte kompromis, pokud jej najdete, děkujte Bohu.
zdroj:_-tADy-_

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 fr fr | 2. června 2008 v 7:39 | Reagovat

to se nedá číst... :-(

2 sway.inka sway.inka | 8. června 2008 v 0:43 | Reagovat

no fakt toho hodne vydim by se mi znicily oci kdybs¨ch to mela cist bleeeee hnsu blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.